Dr Imami Ahmed Kalaja: Ja si nisi rruga ime drejt besimit dhe bamirësisë

29 Prill 2020, 11:17

Ka qenë viti 2003 kur ka nisur për herë të parë drejt misionit të bamirësisë. Djegia e një banese diku jashtë Tirane, ka qenë indicia e parë për Dr. Imam Ahmed Kalanë, I cili prej tashmë 17 vitesh është pjesë e misionit për të ndihmuar njerëzit në nevojë.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha