Drejtësia e re Spak nuk ndalet dhe Berisha në zgjedhje, Alibeaj në negociata

21 Maj, 09:16 | Përditesimi i fundit: 2022-05-21 11:09:39

Një pseudokryetar të Grupit Parlamentar të PD dhe “gur” të lojës së Ramës për sa i përket çështjes së presidentit e ka cilësuar Enkelejd Alibejan, deputeti i PD Luan Baçi. Sipas tij mënyra sesi mazhoranca ka ftuar për bisedime opozitën është fals dhe hipokrite dhe kurrsesi mes dy palëve nuk ka pasur negociata.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha