‘E ardhmja është vajzë’/ 22 vajzat e Vllaznisë si kurrë më parë në fushën e blertë

19 Nëntor, 22:43

22 vajzat e ekipit të Vllaznisë nisin sot si asnjëherë më parë emisionin “E ardhmja është vajzë”, ideuar dhe moderuar nga Ermira Çausholli. Ndryshe nga çdo herë tjetër, vajzat, të parat që kanë arritur ndonjëherë në kampionatin “Champions league” na kanë mirëpritur në fushën e blertë, këtë herë për të luajtur lojën e emocioneve dhe rrëfimeve të sinqerta. Lotët, ndjenjat e forta, pamje ekskluzive dhe një show i garantuar do të jetë ajo ç’ka do të përmbajë 90 minuta emision krahasuar me dinjitet me 90 minutat e ndeshjes së vajzave që bënë historinë.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha