E imiton pa humbur asnjë ushtrim, qenushi bën ‘yoga’ bashkë me pronaren e tij

18 Maj, 16:17

Në rrjetet sociale mund të gjeni pafund video me kafshë të lezetshëm por a keni parë ndonjëherë një qenush duke bërë “yoga”?

Ky është “ Secret” qenushi që ndjek hap pas hapi, dhe kopjon pronaren e tij Mary teksa ajo bën “yoga”.

Vë bast që një buzëqeshje formohet në fytyrën tuaj që në sekondën e parë të videos, në të cilën shfaqen Secret dhe Mary, të cilët hapin tapetin dhe pa humbur kohë fillojnë ushtrimet!

Ju siguroj që këto 30 sekonda do t’iu rregullojnë ditën!

Kategori të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha