E mori nga rruga, e lau, ushqeu, shkolloi/ Si ndryshoi jeta e Edisonit prej Ildës

2 Korrik, 12:05

Në një intervistë në emisionin “Rreze Dielli’’ në Report Tv me gazetaren Ilda Cërriku dhe Edision File 31-vjeçarin e abuzuar dhe përdhunuar, për të folur për ndihmën dhe ndryshimin që Ilda bëri në jetën e tij.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha