Edukoj me Teatër, platforma që angazhon fëmijët dhe të rinjtë

8 Prill 2018, 12:38 | Përditesimi i fundit: 2018-04-08 12:42:16

Të ftuara në Rreze Dielli në Report TV, drejtoresha e Teatrit të Metropolit Jonida Beqo dhe Sonila Kapidani, spacialiste edukimi

Programe të tjera

Shiko të gjitha