Është koha kur përqafimet konsiderohen krim!', Jon Tarifa: Më ka marrë malli të përqafoj familjen

6 Prill, 12:26 | Përditesimi i fundit: 2020-04-06 12:28:45

Këngëtari Jon Tarifa në një lidhje direkte me emisionin "Rreze Dielli" është shprehur se gjëja e parë që do të bëjë, sapo të mbarojë situata nga koronavirus do të jetë ardhja në Shqipëri, ku ka familjen. Ai thotë që të qëndroni pranë familjeve tuaja, por mos kini frië për të vazhduar jetët tuaja.  

"Ju lutem kini kujdes! Ndodhemi në një situatë ku një përqafim apo një puthje konsiderohet krim, ju vazhdoni jetën dhe shfrytëzojeni këtë kohë. Shfrytëzojeni këtë kohë për të bërë gjërat që ju pëlqejnë. Gjëja e parë që do bëj sapo kjo të mbarojë, do vij në Tiranë sepse më ka marrë malli të përqafoj familjen time.", shprehet këngëtari. 

  •  

Programe të tjera

Shiko të gjitha