Gatimi - Oriz me pule, ananas dhe sallatë frutash, e ftuar Ina Zhupa Pj.1

16 Prill 2018, 07:10

Gatimi - Oriz me pule, ananas dhe sallatë frutash, zonja Tefta dhe Ina Zhupa sjellin recetën e ditës në kuzhinën e Report TV Pj.1

Programe të tjera