Gazetari Agalliu: Në Itali kush thyen karantinën gjobë deri në 3000 euro, burg deri në 6 vjet

16 Prill 2020, 17:23

Nga Firence, në një lidhje direkte me emisionin “Rreze Dielli” gazetari Arbër Agalliu shprehet se ekziston një dëshirë e madhe për të dalë në rrugët e qytetit I lirë, por masat e rrepta e kanë detyruar të vazhdojë punën nga shtëpia. Sipas gazetarit, gjoba për thyerjen e karantinimit shkon deri në 3 mijë euro, dhe mund te denohesh deri 6 vite burg.

 

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha