Gazetari dhe moderatorja e "Rreze Dielli" ia marrin këngës live në emision

10 Prill 2020, 14:14

Prezantuesja e "Rreze Dielli" Suada Daci dhe gazetari Eraldo Rexho e "djegin" live në emision me këngë. Ata kane kenduar per te ngritur sado pak moralin e njerezve gjate ketyre diteve te veshtira jo vetem ne Shqiperi, por ne te gjithe boten.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha