Gazetarja rrëfen historinë e jetës së saj: Nuk kam lindur e verbër, por falë Zotit jam gjallë

11 Maj 2020, 11:27

Gazetarja Veko Tushe ka humbur shikimin në moshë të vogël gjatë një aksidenti të rëndë. “Nuk kam lindur e verbër, por falë Zotit jam gjallë dhe mirë” rrëfen në një intervistë në “Rreze Dielli” ajo. Edhe pse nuk e sheh botën si të tjerët, Veko, e cila kontaktin me materien e ka nëpërmjet syve të shpirtit, tregon për njerëzit që I kanë qëndruar pranë, ndër të cilët përmend dy mjekë të huaj për të cilët shprehet se kanë ridimensionuar jo vetëm fytyrën, por i kanë dhënë formë edhe shpirtit të saj.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha