Gent Zenelaj është kërcënuar me jetë? Rrëfimi nga familja te jeta artistike dhe sfidat e ardhshme

30 Prill, 21:44 | Përditesimi i fundit: 2022-04-30 22:14:45

“Unë nuk e kam mohuar asnjëherë përfshirjen time në politikë dhe se kuptoj pse është krijuar ideja që qasja e përfshirjes në politikë është parë gjithmonë në konotacionin e keq në Shqipëri.” Aktori Gentian Zenelaj ka konfirmuar mundësinë për tu përfshirë në politikë, përgjatë rrëfimit në emisionit “N’kohë” në Report Tv.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha