Gjatë majit do të dobësoheni dhe do të ngriheni në detyrë, ja çfarë thotë Meri Gjini për Binjakët

5 Maj 2020, 11:06

E ftuar në emisionin “Rreze Dielli” astrologia Meri Gjini thotë se për Binjakët ky do të jetë një muaj i mirë. Pas datës 12 ajo shprehet se lajme të mira do të keni edhe në punë. “Do të keni shanse shumë të mira për të përmirësuar raportet në punë, me trupin tuaj etj, por kjo do të ndodhë pas datës 15 të Majit. Ritëm dhe lëvizje të përshpejtuara në punë. Do të keni propozime të rëndësishme nga data 12-15. Para datës 12 duhet të keni parasysh që nuk është koha të ziheni me eprorët tuaj. Do të keni zgjidhje edhe për cështje të mbartura.” thotë ndër të tjera Meri Gjini.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha