Gjyshja 59-vjecare fenomen në Tik Tok, shkrin rrjetin me videot gazmore

30 Qershor, 12:31 | Përditesimi i fundit: 2022-06-30 12:31:59

Burbuqe Elezi është gjyshja 59 vjeçare e cila është kthyer në një fenomen në Tik-Tok. Ajo jeton prej 24 vitesh në Shba por nuk i harron traditat dhe kulturën shqiptare.Përmes videove të shkurtra që realizon me ndihmën e të afërmeve të saj, sjell momente gazmore nga jeta e përditshme ndërsa nuk harron edhe të tregojë më teper mbi karakteristikat e shqiptarëve, marrëdhëniet familjare dhe marrëdhëniet në çift, pasi shpesh herë pjesë e videove të saj është edhe bashkëshorti.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha