I dëmtuari nga TËRMETI rrëfen si e JOSHI deputeti: Shpirti , zemra se donte VOTA

3 Gusht, 10:00

Në programin e mëngjesit “Shtypi i Ditës dhe Ju” në Report Tv një qytetar nga zona e Kombinatit në Tiranë i dëmtuar nga tërmeti rrëfeu takimin me një deputet të zonës. Zotëria i tha gazetarit Andi Kapxhiu se deputeti të cilin ai nuk donte ta identifikonte u soll shumë mirë me të edhe me fjalët shpirti e zemra sepse donte vota ndërsa qytetari i kërkonte llogari për proçesin e rindërtimit.

Programe të tjera

Shiko të gjitha