Ja la porosi Beniada? Ilir Shaqiri takon gomarin…

18 Mars, 21:28

 

Në shpellën e Pëllumbasit me Ilir Shaqirin. Një intervistë në shpellë dhe shumë të vërteta me gazetarin Ermal Qori

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha