Ju dhembin muskujt e qafës? Zbuloni pse ndodh dhe kurat e duhura në kushtet e shtëpisë

25 Janar, 13:04

Dhimbjet e qafës dhe ato të shpatullave janë ndër më të përhapurat në vitet e fundit. Në në intervistë në emisionin “Rreze Dielli” në Report Tv, Ledina Nikolla tregoi ushtrimet më të mira që mund të realizojmë në kushte shtëpie.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha