Gatimi - Kek me arome vanilje dhe krem karrote me fara chia + rizoto me asparag Pj.2

18 Prill 2018, 09:39 | Përditesimi i fundit: 2018-04-18 09:53:49

Kek me arome vanilje dhe krem karrote me fara chia + rizoto me asparag Pj.2, zonja Tefta dhe Chef Miklovan Zeqo sjellin recetën e ditës në kuzhinën e Report TV Pj.2

Programe të tjera

Shiko të gjitha