Këngëtari Jon Tarifa këndon live në emision "Hear me out": Qëndro i sigurt në familjen tënde!

6 Prill, 12:26 | Përditesimi i fundit: 2020-04-06 12:27:52

Hear me out' është kënga më e re që Jon Tarifa i ka dedikuar situatës së krijuar nga koronavirus. Ai ka interpretuar një pjesë të këngës me mesazhe të forta sensibilizuese live në emisionin "Rreze Dielli". Për këtë këngë ai është shprehur se e ka realizuar për një javë nga ideja, deri te përfundimi i videoklipit. Nëpërmjet kësaj kënge ai përcjell mesazhin se të gjithë duhet të qëndrojnë në shtëpi, në mënyrë që ky virus të mos ketë pasoja të rënda për ju dhe të dashurit tuaj. 

Programe të tjera

Shiko të gjitha