Kokë më kokë me Luizin? Ja kë do përballë Ilir Shaqiri

18 Mars, 21:25

Në shpellën e Pëllumbasit me Ilir Shaqirin. Një intervistë në shpellë dhe shumë të vërteta me gazetarin Ermal Qori

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha