Komuniteti I LGBT zhvillon takime informuese me gjimnaziste

27 Mars 2018, 10:16

Të ftuara në studion e Rreze Dielli në Report TV Xheni Karaj dhe Rezearta Caushaj

Programe të tjera

Shiko të gjitha