Koronavirus, këngëtarja: Po shohim jetën ndryshe, po vleresojmë gjërat që s'i vlerësuam në të përditshmen

23 Mars 2020, 10:54

Duke shpresuar që mesazhi i saj t'ju gjej të gjithëve mirë, këngetarja Eltina Minarolli shprëhet nëpërmjet një video selfie se duhet të qëndrojmë pozitive dhe të mos i humbim shpresat se do tja dalim mbanë edhe në këtë situatë. 

Ajo tregon se ka mësuar ta shohë ndryshe jetën, të shohë dimensionet e saj, që në të përditshmen nuk i kishte vënë re. 

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha