Kriza në PD dhe dyshja Basha-Berisha! Rrëfimi i rrallë, sfida e kryebashkiakes së Shkodrës dhe jeta përtej kostumit politik

7 Nëntor 2021, 14:57

“Kriza në Partinë Demokratike është përtej dyshes Basha-Berisha. Është e rëndësishme të diskutohet mes demokratëve së çfarë do të jetë partia demokratike, e kjo duhet të dal përtej interesave personale”, ishte reagimi i kryetares së Bashkisë Shkodër, Voltana Ademi mbi situatën e krijuar në PD.

Programe të tjera

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha