Kush nuk e do Eva Alikajn? Skandali me Teatrin kombëtar , ,telefonatat me Vera Grabockën

11 Korrik, 10:01 | Përditesimi i fundit: 2022-07-11 10:01:41

Ajo u ndal te produksionet private dhe te kineastët e rinj që provojnë të realizojnë filma. “Ermal Mamaqit përpara disa muajve, e mora në telefon dhe i thash kam dëgjuar që do të bësh një serial, do të kisha interes të angazhohesha. Ai kështu në telefon, si bosi producenti miliarder, seç më tha "të shoh” . Unë prisja të paktën të thotë njeriu… ta ketë për nder njëherë kur e mar në telefon se unë e çmoj veten time, më çmon populli.” E njëjta gjë më ndodh edhe në Teatër, kam kërkuar rol, s'më jep njeri rol, është e pakuptimtë. Duke qenë se jam aktive telefonova Vera Grabockën, për të marrë pjesë në ‘Dance with me’, përgjigjja e saj ishte 'oh zemër je 3 javë me vonesë, janë vendos Vipat, por i thashë: Kush janë Vipat?”- u shpreh ajo.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha