Mbi 40 vjet në skenë, Drande Xhaj rrëfen jetën dhe karrierën

28 Shkurt, 13:17 | Përditesimi i fundit: 2020-02-28 13:17:24

 

Këtë të premte emisioni “Rreze Dielli” u zhvendos në Shkodër. Dhe jo pa arsye. Drande Xhaj kishte vendosur të hapte dyert e shtëpisë, por edhe zemrën në një interistë ndryshe nga herët e tjera.

Programe të tjera

Shiko të gjitha