Me armë në dorë, intervista e pazakontë në emisionin ‘N’kohë’, Ana Kallaku përtej të qenit ‘motra e Bes Kallakut: Sot bëj atë që dua!

22 Janar, 21:48 | Përditesimi i fundit: 2022-01-22 22:03:40

Ana Kallaku ka zbuluar dimensionin e saj që shumë pak e dinë, përtej ekranit dhe përtej të qenurit motra e Bes Kallakut. Intervista e saj në emisionin N’kohë në Report Tv me moderatorin Ermal Qori, nisi në një mënyrë krejt të pazakontë.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha