Momenti kur militantët e Bashës përplasen verbalisht me deputetët e PD-së: T’iu vijë turp

7 Qershor, 10:12

Mbledhja e Kryesisë së Partisë Demokratike është zhvilluar me debate. Militantët e Bashës kanë ofenduar deputetët që braktisën mbledhjen. Report Tv sjell një video në të cilën dallohet përplasja verbale mes deputetëve dhe militantëve të Bashës.

 

Kategori të tjera

Shiko të gjitha