Murrizi: Dy deputetë shkuan me pranga në duar dhe votuan Reformën në Drejtësi

7 Maj, 22:42 | Përditesimi i fundit: 2021-05-07 22:48:26

Deklarata e Murrizit u bë sot në mbrëmje në emisionin 'Pa Protokoll' në Report TV

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha