Në formë me Aulona Mustën.Gazetarja prezanton projektin e ri

4 Mars, 13:35

Aulona Musta është një nga gazetaret më të njohura të gazetarisë rozë në vend dhe ajo që e diferencon nga të tjerët është fakti që gazetarja zgjedh t’i thotë ‘troç’ gjërat.

E ftuar në emisionin “Rreze Dielli” Aulona ka folur për projektin e saj më të ri, një program stërvitje online që i vjen në ndihmë të gjithë atyre që duan të kenë një plan stërvitor nga shtëpia ose edhe në palestër.

Programe të tjera

Shiko të gjitha