Nis vaksinimi i mjekëve dhe infermierëve edhe në Korçë

27 Shkurt, 13:52 | Përditesimi i fundit: 2021-02-27 13:55:20

#reportTV#lajmeshqip#lajme​ Nis procesi i vaksinimit të bluzave të bardha në Korcë. Fillimisht është parashikuar të vaksinohen mjekët dhe infermierët të cilët janë në vijën e parë të frontit të luftës ndaj Covid19 e më pas do të procedohet me grupet e tjera të popullsisë.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha