Një ditë pas ngjarjes tragjike, drejtuesit e jet ski nuk zënë mend, lëvizin me shpejtësi e kryejnë manovra të rrezikshme

3 Gusht, 16:54 | Përditesimi i fundit: 2022-08-04 08:39:16

Pavarësisht ngjarjes tragjike një ditë më parë në Himarë, ku 7-vjeçarja humbi jetën si pasojë e përplasjes nga gomonia, duket se adhuruesit pas mjeteve të ujit nuk kanë zënë mend. Report Tv sjell një video nga bregdeti i Gjirit të Lalzit, ku një person i cili po drejton një jet ski, ka thyer kordonin e sigurisë dhe është futur në pjesën ku pushuesit po lahen. Ai kryen manovra të rrezikshme në breg, duke vënë në rrezik jetën e pushuesve.

Kategori të tjera

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha