Një koncert me arie dhe këngë shqiptare nga artistët e Operas dhe Baletit

18 Prill 2018, 09:45 | Përditesimi i fundit: 2018-04-18 09:52:04

E ftuar në Rreze Dielli në Report TV sopranoja Ramona Tullumani

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha