Një truk i thjeshtë si mos të myket salca në kavanoz / Ja si të ruani hudhrat sa më gjatë

7 Qershor, 12:31

Albana dhe Niki në studion e "Rreze Dielli" japin disa këshilla dhe truke kuzhine / Një truk i thjeshtë si mos të myket salca në kavanoz dhe si të ruani hudhrat sa më gjatë duke qëndruar të freskëta si ditën që sapo i keni blerë