N’kohë - A të thonë djali aktores? Amos Zaharia nuk ruan sekrete

10 Dhjetor 2022, 20:36 | Përditesimi i fundit: 2022-12-10 22:55:46

A të thonë djali aktores? Amos Zaharia nuk ruan sekrete

Në atmosferën festive  të Korçës me aktorin Amos Zaharia. Një rrëfim i plotë për sfidat e rrugëtimit profesional dhe atij personal.  Sa e vështirë është të luash përball nënës dhe artistes Yllka Mujo? Amos i thotë të gjitha… Madje edhe rrogën, po një gotë raki? Sonte, në emisionin N’kohë, ora 20;00 me gazetarin Ermal Qori.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha