N’kohë- Çfarë po ndodh në Ps? Taulant Balla i rrëfen të gjitha

7 Janar, 19:58 | Përditesimi i fundit: 2023-01-23 19:55:57

Jemi vetëm 4 muaj larg zgjedhjeve të 14 majit dhe PS është e bindur që do të arrijë të marrë fitoren edhe në bashkinë e Shkodrës. Kreu i grupit parlamentar të PS, Taulant Balla foli në Report Tv duke thënë se Meta dhe Berisha i kthejnë bashkitë në bunker politik.

 

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha