N’kohë- Drilon Hoxha i sfidon të gjithë… (14 janar 2023)

14 Janar, 20:19 | Përditesimi i fundit: 2023-01-23 19:53:31

Nga filmat aksion te debatet me personazhet e njohur për kinematografinë.

Drilon Hoxha tregon në emisionin “N’kohë” të gjitha sfidat e kaluara dhe projektet e së ardhmes.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha