N’kohë- Miliona euro për reklama? Kekezi zbulon “të fshehtat” e marketingut (21 janar 2023)

21 Janar, 20:03 | Përditesimi i fundit: 2023-01-23 19:47:33

Ekspertja e marketingut Ana Kekezi sqaron qasjen që ka audienca ndaj spektakleve televizive. Në emisionin N’kohë, Kekezi argumenton se si ndikon kjo në marketingun mediatik dhe përfitimet që përfitohen.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha