N’kohë- Pa censurë, Bledi Mane rrëfen gjithçka

5 Nëntor 2022, 21:32 | Përditesimi i fundit: 2022-11-06 06:51:10

Një kapele të kthyer mbrapsht dhe një top basketbolli në duar, kështu kishte zgjedhur të shfaqej Bledi Mane teksa e prisja për intervistën e parapërcaktuar për emisionin “N’kohë” në Report Tv. I njohur si personazh kontrovers, shpesh herë Bledi ka pasur edhe pasoja për shkak të deklaratave të tij. Sot, ai erdhi në një rrëfim ndryshe teksa u përballë me një sfidë basketbolli.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha