Parashikimi i yjeve, dy shenjat që duhet të kenë kujdes me shëndetin

3 Prill, 11:51

Shëndeti është kryefjala e këtyre ditëve kur bota po përballet me koronavirusin. Në një lidhje direkte në emisionin "Rreze Dielli", astrologia Meri Gjini ka folur veçanërisht se cfarë parashikojnë yjet për muajin Prill. Ajo është optimiste për një përmirësim të situatës pas datëa 23 të këtij muaji, por thotë se vecanërisht, shenja e Akrepit dhe Peshqit duhet të kenë kujdes me shëndetin. 

"Akrepi, Prioritet duhet të keni shëndetin dhe raportet familjare duke i dhënë maksimalisht vëmendjen tuaj. Lajme të mira në 10 ditëshin e fundit për ekonominë tuaj. 

Peshqit: Duhet të jeni të kujdesshëm me fizikun dhe qetësinë shpirtërore. Është e thjeshtë të pësoni kolaps emocional, vëmendjen te fiziku juaj", thotë ndër të tjera astrologia. 

Programe të tjera

Shiko të gjitha