PD në kërkim të kryetarit... ngec në KQZ dhe hetimi ndaj Ahmetaj (10 mars 2023)

11 Mars, 06:58 | Përditesimi i fundit: 2023-03-11 07:44:43

Hetimi pasuror ndaj ish zëvendës kryeministrit, Arben Ahmetaj dhe kontrollet në banesën e bashkëjetueses së tij, Eriola Hoxha kanë hapur debate të shumta mbi fatin e zyrtarit të lartë të Partisë Socialiste.

    Programe të tjera

      Nuk u gjeten video për këtë program!

    Shiko të gjitha