Përçarja në PD, Gështenja në Report Tv: Të ulemi në bisedime, nuk është zgjidhje shkarkimi i Alibeajt

17 Janar, 09:53

Deputeti Lefter Gështenja thotë se bashkimi i Partisë Demokratike nuk mund të vijë përmes iniciativa të tikla, siç mori Ervin Salianji për shkarkimin e kreut të grupit. I ftuar në Report Tv, Gështenja thotë se ka ende mundësi për të ulur në bisedime të gjithë deputetët me njëri-tjetrin dhe për të arritur një zgjidhje.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha