Politika, çfarë pritet nga 2023 dhe risia e re në arkiv

7 Janar, 06:45

Grupi i Sali Berishës ka zgjedhur kandidatët për zgjedhjet vendore të 14 majit, por nga ana tjetër grupi i Enkelejd Alibeajt nuk i ka zyrtarizuar ende. Shanset për të dalë me një kandidat të përbashkët janë të vogla, por analisti Sami Neza thotë në Report Tv se opozita po del e bashkuar në këto zgjedhje.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha