Presidentin i ri, Baçi në Report Tv: Alibeaj pjesë e lojës së Ramës! PD e përçarë, por u zgjua nga gjumi! Nuk na shqetësojnë as vendimet e gjykatës dhe as ndërkombëtarët

20 Maj, 22:54

Një pseudokryetar të Grupit Parlamentar të PD dhe “gur” të lojës së Ramës për sa i përket çështjes së presidentit e ka cilësuar Enkelejd Alibejan, deputeti i PD Luan Baçi. Sipas tij mënyra sesi mazhoranca ka ftuar për bisedime opozitën është fals dhe hipokrite dhe kurrsesi mes dy palëve nuk ka pasur negociata.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha