PRITSHMËRITË ndaj SPAK, Telefonuesi: “MACJA e ka frikë TIGRIN dhe krokodilët politikë”

4 Gusht, 10:01

Një telefonues në “Shtypi i Ditës dhe Ju” në Report Tv mëngjesin e sotëm tha se nuk ka shumë pritshmëri nga SPAK pasi sipas tij prokurorët kanë frikë nga krokodilët politikë. Më tej ai edhe me batutë tha se macja e ka frikë tigrin dhe ai nuk pret që të bëhet ndonjëherë drejtësi në Shqipëri.

Programe të tjera

Shiko të gjitha