Protestuesja e 21 janarit kujton momentet e tmerrit: Njerëzit e pafajshëm u vranë kur mitingu mbaroi

28 Maj, 09:59

Pas kërkesës së prokurorisë së Tiranës për rihapjen e dosjes së 21 janarit për vrasjen e Aleks Nikës një zonjë nga Lezha telefonoi në “Shtypi i Ditës dhe Ju” në Report Tv. Ajo tha se ka marrë pjesë në protestën e 21 janarit dhe rrëfeu edhe njëherë tmerrin që kishte përjetuar kur tha se: Njerëzit e pafajshëm u vranë kur mitingu mbaroi.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha