'Që të fitosh diçka, duhet të sakrifikosh diçka tjetër', sopranoja Renisa Laçka: Të ndalojmë futjen e këtij armiku në shtëpitë tona

3 Prill 2020, 10:59

Artistët e Teatrit të Operas dhe Baletit kanë qenë ndër të parët që i janë bashkuar nismës për ndërgjegjësimin e qytetarëve. 
Sopranoja Renisa Laçka thotë se që të fitojmë këtë betejë duhet të sakrifikojmë diçka, e në këtë rast kostoja është shumë e thjeshtë: Kujdes i shtuar për veten dhe njerëzit që na rrethojnë në mënyrë që të ndalojmë armikun e përkohshëm, koronavirusin, të futet në shtëpitë tona.

  •  

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha