Reagon 19 vjeçarja e zhdukur në mesnatë, ja videomesazhi ku rrëfen arsyet pse braktisi burrin dhe foshnjen

12 Shtator 2020, 13:58

TIRANËPasditen e djeshme emisioni ”Pa Gjurme” arriti të gjente 19-vjeçaren e zhdukur Venera Gjolena, e cila ishte arratisur mesnatën e 17 gushtit duke lënë në gjumë bashkëshortin dhe djalin e saj dy vjecare.

E reja kishte ndjekur programin që transmetohet në Report Tv dhe dërgoi një videomesazh me anët të cilit sqaroi se shkaku që nuk kthehej në familje ishte frika nga prindërit, duke mos treguar as vendodhjen e saj.

Programe të tjera

Shiko të gjitha