RIKTHIMI i Rulit e Mustafajit në PD, “Shpërthen” qytetari: TURP,hajdut e xhaketa të vjetra

3 Gusht, 09:57

Rikthimin e dy ish-ministrave të kohës së Sali Berishës në PD Genc Rulit dhe Besnik Mustafajit nuk e ka pritur mirë një telefonues në emisionin e mëngjesit “Shtypi i Ditës dhe Ju” në Report Tv. Zotëria duke folur me gazetarin Andi Kapxhiu tha se ky është një trup për PD-në që rikthen hajdutët dhe xhaketat e vjetra.

Programe të tjera

Shiko të gjitha