Santana Çomorra flet për koleksionin e rrallë, datojnë prej disa shekujsh

22 Prill 2020, 11:20

Santana Çomorra është një nga ato njerëz që gjatë ditëve të karantinës na ka njohur me koleksionin e rrallë të librave të vjetër, që ruhen me fanatizëm në familjen e saj prej shekujsh. Disa nga librat më të vjetër ajo i prezanton edhe në emisionin “Rreze Dielli” në një lidhje skype. Ndër më të vjetrit ajo përmend një libër të Viktor Hygo, kopjet e të cilit janë shumë të rralla dhe Kanunin e Lekë Dukagjinit.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha