SHBA-Berisha "fati" politik i një lideri

22 Maj, 07:47 | Përditesimi i fundit: 2021-05-24 17:58:50

Një debat juridik, diplomatik e politik mbi vendimin e DASH për shpalljen “non grada” të Sali Berishës dhe beteja e tij ligjore në një Gjykatë të Francës.

Ngjarja që ka tronditur politikën në 30 vjet në Shqipëri

Kush do të jetë politikani i radhës dhe cila ka qene fati i figurave historike si Sali Berisha të cilët janë shpallur Non Grada nga SHBA.

Roli i Berishës në PD....

Me të ftuarit.

Isuf Shehu

Alfons AL Zeneli

Erlis Cela

Adrian Shtuni

Ben Andoni

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha